O nás

Naše společnost

Jsme nadšenci, kteří věří, že co zasejí, to také sklidí. Proto se už od roku 2014 snažíme poctivě budovat společnost, která svými produkty usnadňuje práci drobným zemědělcům a zahrádkářům. Za těch pár let jsme se na různých výstavách a akcích setkali s malými i většími pěstiteli a uvědomili si, že lidé spjatí s půdou jsou čestní a upřímní, a jejich slovo a podání ruky má stejnou váhu jako podepsaná smlouva, což je v dnešním světě podnikání nesmírně motivující. Naši klienti jsou pro nás hnacím motorem, abychom nadále vyhledávali nové produkty a zároveň inspirací, abychom i my byli spolehlivými dodavateli.

Náš tým

Jsme mladý fungující mezinárodní tým lidí, máme chuť, odvahu a energii dělat věci jinak. Na poli secích strojů a zahradního nářadí se pohybujeme už několik let. Ať už chcete vysévat jakoukoli plodinu na malé či větší ploše, rádi Vám poradíme, který produkt je ten nejlepší právě pro Vaše potřeby.

 booklet_photo

Naše vize

Usilujeme tedy o to, aby naši zákazníci dostávali produkty v nejvyšší kvalitě. Chceme být pro naše zákazníky partnerem první volby. Vše, co děláme, je založeno na důvěře v lidi, se kterými spolupracujeme. Naše vize je být stabilním, kvalitním a spolehlivým dodavatelem zahradní techniky.

dominik_web